Ticketveiling.nl en DierenPark Amersfoort slaan de handen ineen en organiseren samen een exclusieve chimpanseetour. Consumenten kunnen via de veilingsite meebieden op een uniek kijkje achter de schermen in het dierenpark. De hele opbrengst gaat naar het Jane Goodall Instituut. “Deze organisatie zet zich in voor de bescherming van deze bijzondere mensapen en hun natuurlijke leefgebied”, vertelt Astrid Wassenaar, Dierecteur van DierenPark Amersfoort.

Deze zomer organiseert het dierenpark zes bijzondere rondleidingen in het park. “Dierenfans krijgen de kans om de chimpanseeverzorger te helpen door zelf voedsel te bereiden in de Dierkeuken”, licht Astrid toe. Vervolgens krijgen de winnaars een unieke rondleiding over het bouwterrein van de gloednieuwe Chimpanseevallei. Het nieuwe chimpanseeverblijf opent deze herfst. “Deze exclusieve chimpanseetour is een ontzettend leuk en leerzaam uitje”, benadrukt Sharona van der Veen van Ticketveiling.nl. “Het bezoek geeft een bijzondere kijk op de verzorging van de mensapen en de leefwijze van hun soortgenoten in de natuur.”

De tour heeft geen commerciële insteek. Sharona: “We organiseren de rondleidingen om geld in te zamelen voor het Jane Goodall Instituut Nederland, een bekende samenwerkingspartner van de dierentuin.” De chimpanseetours zijn georganiseerd ter gelegenheid van de 90e verjaardag van Jane Goodall. “Wij hopen dat er veel natuurliefhebbers meedoen aan de veiling en met hun deelname helpen om het levenswerk van Jane voort te zetten”, vult Monique Spaan, Country Manager bij Jane Goodall Instituut Nederland, aan. “Het is een prachtig initiatief van beide organisaties.”

Wie wil deelnemen aan de rondleiding moet er snel bij zijn. Ticketveiling.nl biedt dit arrangement door middel van een veiling aan tot en met 11 augustus. De rondleidingen vinden plaats in augustus in DierenPark Amersfoort.

Wist je dat Backseaters ook een eigen Discord server heeft? Praat hier lekker mee over alle nieuwtjes en ontwikkelingen en mis niets. Join hier de server.